Daikin Emura ile yaşam

Sabit bir sıcaklığın mükemmel şekilde tasarlandığı modern evler - Daikin Emura.

Living with detail

Herşey tamamen Tasarım ile alakalı
Daikin Emura'nın en önemli özelliği, görünüşüdür. Daha önce bir klimanın tasarımına ve dış görünümüne hiç bu kadar emek harcanmamıştı.
İyi görünmek, iyi hissetmenin bir parçasıdır, bu nedenle etrafımızda her zaman güzel tasarlanmış objeler isteriz. Daikin, bu durumu önceden fark etmiş, performans olarak Daikin uzmanlığına uygun bir şık tasarıma öncülük etmiş ve neticesinde Daikin Emura ortaya çıkmıştır.

Tüm yıl Konfor
Kullanımı kolay uzaktan kumandası sayesinde, koltuğunuzda oturup, rahatınıza bakarken, oda sıcaklığını koltuğunuzdan kalkmadan ayarlayabilirsiniz.
Daikin Emura, tam olarak istediğiniz anda ve istediğiniz yerde doğru sıcaklığı sağlar, çok sessiz çalışır ve verimliliği yüksektir. 

Çevreye dost Tasarım
Enerji tasarrufu mu istiyorsunuz? Isıtma modundayken, Daikin Emura yenilenebilir bir enerji kaynağı, güneşle ısıtılmış havayı kullanır ve bu nedenle fosil yakıtlı ısıtma sistemlerine kıyasla çok daha yüksek bir enerji verimliliğine sahiptir. Daikin heat pump'lar, CO2 emisyonlarını düşürerek, çevremizin korunmasına katkıda bulunur.  
Inverter teknolojisi sayesinde, başlatma ve durdurmalar sırasındaki gereksiz enerji tüketimleri önlenir ve ayrıca daha kararlı sıcaklıklar elde edilir. Inverter teknolojisi, non-inverter sistemlere kıyasla %30'a kadar daha yüksek bir enerji tasarrufu sağlar.